Šiuo metu prekės nėra

Veiksmo kamera ir vaizdo registratorius Garmin VIRB Elite su Power bundle komplektacija

301.00

Neturime

 • Aprašymas
  •  1080p HD vaizdo įrašymas su 16 megapikselių CMOS vaizdo procesoriumi
  •  1.4″ Chroma ekranas
  •  Didelio jautrumo GPS, pagreičio matuoklis ir barometrinis aukščio matuoklis
  •  Įkraunama ličio baterija (leidžia įrašinėti iki 3 valandų 1080p kokybe)
  • Tvirtas, patvarus, atsparus vandeniui (IPX7 ¹) su aerodinaminiu dizainu
  • Automobilinio vaizdo registratoriaus funkcija

  Aukštos kokybės įrašinėjimas

  VIRB įrašinėja tikrų tikriausiu HD 1080p formatu, kuris leis Jums įamžinti kiekvieną kelionės minutę aukštos kokybės raiška. Nustatykite rezoliuciją ir filmavimo greitį tam, kad užfiksuotumėte aiškų vaizdą iki 120fps. Visą tai galite stebėti per WideVü lęšį ir 16 megapikselių sensorių, skirtą aukščiausiai vaizdo kokybei išgauti, net ir nepradėjus redaguoti. Pasirinkite HD vaizdo būseną: 1080p@30fps, 960p@48fps, 720p@30/60fps, 848×480@120fps.

  1.4″ Chroma ekranas

  Kam spaudinėti mygtukus ir tikėtis, kad įrašėte tai, ko tikėjotės, kai galite nustatyti, peržiūrėti ir atsukti atgal vaizdo įrašą, naudodamiesi aukštos kokybės Chroma ekranu? 1.4″ VIRB Elite ekranas naudojamas ir kaip meniu, pasirenkant Jums reikiamus nustatymus. Patikrinkite vaizdą dar prieš jį užfiksuojant, pasirinkite sulėtinimo funkciją arba netgi laisvai keiskite vaizdo filmavimo ir fotografavimo funkcijas. Visą tai galite matyti ekrane, kuris nuolat įjungtas, tačiau sunaudoja minimalų kiekį energijos.

  Ilgalaikė baterija

  VIRB Elite naudojamas su vienomis geriausių 2000 mAh ličio baterijomis, kuriomis galima filmuoti iki 3 valandų 1080p kokybe. Tai reiškia, kad turite puikią galimybę naudotis visomis funkcijomis tol, kol patys pavargsite arba baterija išsikraus. Naudojant įvairias baterijos įkrovimo funkcijas (parduodamas atskirai), galėsite išgauti tikrai gerus rezultatus. Prailginkite savo filmavimo laiką turėdami su savimi papildomą bateriją (parduodamą atskirai) tam, kad užtikrintumėte visos dienos įvykių užfiksavimą.

  GPS ir Wi-Fi

  VIRB Elite turi didelio jautrumo GPS tam, kad galėtumėte susidoroti su informacija ir pasirinkti Jums reikiamą GPS profilį, pavyzdžiui, Slidinėjimo rėžimą, kuris automatiškai registruoja Jūsų trasą ir sustoja tai daryti, kai nusprendžiate atsigerti gaiviųjų gėrimų ar tiesiog laukiate prie užkilimo trasos. Šis prietaisas taip pat gali būti sujungiamas su Jūsų išmaniuoju telefonu ar kompiuteriu, naudojant Wi-Fi belaidę prieigą. Tad Jūs galite peržiūrėti įrašus, atsukti vaizdą atgal, nustatyti norimus kameros nustatymus bei filmuoti nesustojant, net jei tuo metu kameroje įjungtas filmavimo rėžimas.

  ANT+ bei išoriniai jutikliai

  VIRB naudojama ir su ANT+™ bevielių ryšiu, tad Jūs galite kamerą suderinti su tinkamu Garmin prietaisu, tokiu kaip fenix, Oregon ir Edge, su nuotoliniu valdymu. Taip Jūs galėsite sustabdyti arba pradėti filmavimą, fotografuoti, naudojant išmanųjį telefoną ar tinkamą Garmin prietaisą, ir nepajudinti kameros iš idealios vietos, sudarančios galimybes įamžinti norimą momentą.

  ANT+ taip pat veikia, reaguodamas į išorinius jutiklius. Suderinkite VIRB Elite kartu su temple (bevieliu temperatūros sensoriumi), dviračio greičio sensoriumi arba papildomu širdies ritmo monitoriumi tam, kad galėtumėte gauti kuo daugiau informacijos apie vaizdo įrašą. Galėsite stebėti kaip stipriai plakė Jūsų širdis dviračių lenktynėse ar kertant Didžiojo Kanjono kraštą. VIRB Elite turi įtaisytą akselerometrą ir aukštį nustatantį prietaisą, kurie padeda užfiksuoti informaciją ir prisitaikyti prie nestandartinių filmavimo profilių.

  Elegantiškas ir patogus naudoti

  VIRB Elite yra sumontuota patogiam naudojimui su dideliu, akimirksniu įrašančiu jungikliu, pritaisytu kameros šone. Šis jungiklis leidžia lengvai sužinoti, jog filmuojate, net jei ir mūvite pirštines. Bendras kameros dizainas yra aptakus ir tvirtas, tad galėsite lengvai priprasti prie VIRB Elite naudojimo, negaišdami laiko nagrinėjant didelių gabaritų korpusą. Taigi griebkite VIRB Elite ir skubėkite įamžinti visas akimirkas, kurias patiriate slidinėdami ar užsiimdami kita aktyvia veikla, ir būkite užtikrinti puikių kadrų užfiksavimu.

  Skaitmeninis stabilizavimas

  Su skaitmeninio stabilizavimo funkcija VIRB Elite prideda šiek tiek stabilumo, kurio prireikia važiuojant nelygiu keliu ar būnant kitokiose ekstremaliose situacijose, tad Jūs galite pasidalinti kokybiškesniu vaizdo įrašu su savo draugais. Papildomas lęšis, naudojamas stabilizavimui, (LDC) tik dar labiau pagerina vaizdo įrašo kokybę, net jei įrašas nėra redaguojamas.

  Aukštos kokybės fotografijos

  VIRB Elite gali būti naudojamas ir kaip galingas skaitmeninis fotoaparatas. 16 megapikselių LDC padės Jums įamžinti nuotraukas, kurios bus ryškios, aiškios ir neiškraipytos. Galite pasirinkti fotografavimą 16, 12 arba 8 megapikselių raiška (naudojantis kameros nustatymais arba nuotolinio valdymo būdu) arba pasirinkite laiko intervalus bei kitus nustatymus. Ir visa tai apdorokite per 16 megapikselių CMOS procesorių, skirtą aukštos kokybės vaizdams išgauti.

  Vaizdo įrašas ir fotografijos vienu metu

  Nepraraskite galimybės užfiksuoti tam tikrą momentą vaizdo įraše, jei norite tai nufotografuoti. VIRB Elite suteikia Jums galimybę fotografuoti net ir tuo metu, kai filmuojate, vos vienu mygtuko paspaudimu. Tiesiog paspauskite mygtuką, esantį kameroje, arba naudokitės nuotoliniu Garmin prietaisu.

  Lengvas redagavimas

  VIRB Edit – nemokama darbalaukio programinė įranga, kurią galite parsisiųsti į savo kompiuterį ir redaguoti vaizdo įrašus arba nuotraukas, naudodamiesi visais privalumais, kuriuos suteikia VIRB Elite suderinamumas su išoriniais arba įmontuotais Garmin įrenginiais. Įtraukite savo greitį ar širdies susitraukimų dažnį, kol filmuojate, važiuodami motociklu, arba pagreitį ir aukštį, kol mėgaujatės skrydžiu dangaus platybėse. Kai jau turėsite nufilmuotą vaizdo įrašą, galėsite juo pasidalinti su draugais.

  Stovai

  Stovų įvairovė leis Jums tvirtai pastatyti kamerą bet kokioje situacijoje. Juos galėsite pritaisyti ant nelygių ar plokščių paviršių ar net vairo stovo, šalmo, diržų ir daugybės kitų paviršių. Stovai, pagaminti su užfiksuojamomis jungtimis, prisitaikančiomis prie aplinkos, tad Jūs turėsite daug daugiau galimybių pasiekti norimų rezultatų net ir sudėtingiausiose situacijose. Taip pat galite įsigyti ir adapterį, naudojamą su VIRB Elite ir kitų firmų stovais.

  Papildomos funkcijos nardymui

  VIRB Elite yra tvirta ir atspari vandeniui IPX7, tad Jūs galite naudotis kamera net ir vandenyje, tačiau ne didesniame kaip 1 metro gylyje, iki 30 minučių. Visiems užsiėmimams, susijusiems su panardinimu į vandenį, reikalingas papildomas Dive Case priedas. Dive Case padidina Jūsų galimybes filmuoti vandenyje, nes galite tai daryti iki 50 metrų gylyje, bei aiškiai matyti visą povandeninį pasaulį per platų objektyvo lęšį.

 • Atsiliepimai (0)
  Pridėti atsiliepimą