Sportinis laikrodis Garmin Forerunner 910XT bundle

362.00

  • Aprašymas

    Forerunner 910XT, tai naujoviškas ir stilingas GPS imtuvas skirtas tiems, kurie mėgsta aktyvų sportą ir poilsį. Nuo senųjų Forerunner modelių 910XT skiriasi žymiai jautresniu GPS imtuvu ir naujomis funkcijomis, tokiomis kaip galimybe patogiai išdėstyti 12 informacijos laukų trijuose languose bei parsisiųsti ir palyginti treniruočių rezultatus. Prie 910XT galima papildomai prijungti širdies darbo matavimo įrenginį.

    Šis patogus ir kompaktiškas, ant rankos nešiojamas prietaisas turi patogų ekraną bei integruotą GPS imtuvą, kuris teiks Jums tikslias judėjimo greičio, atstumo bei tempo reikšmes. Šis lengvas treniruočių įrankis padės sekant treniruočių laiką bei tvarkaraštį.

    Darbas su Forerunner 910XT bus ne toks nuobodus, nes jame rasite naują sprendimą – Virtual Partner™.  Tai virtualus Jūsų pagalbininkas sportuojant, kuris padės palaikyti treniruočių tempą bei puikiai atskleis kasdieninius Jūsų pasiekimus. Rezultatus visada galima nukrauti iš GPS aparato ir patogiai analizuoti su Garmin Training Center™ programine įranga. Tai atlikti padės belaidė ANT+Sport™ technologija, kuri automatiškai nukraus jūsų treniruotės rezultatus, kai tik priartėsite prie imtuvo, prijungto prie jūsų kompiuterio. Taip pat ši belaidė technologija padės greitai apsikeisti rezultatais su draugais, turinčiais tokį patį prietaisą.

  • Atsiliepimai (0)
    Pridėti atsiliepimą