Sportinis laikrodis Garmin Forerunner 620 bundle

319.00

 • Aprašymas

  Pažangus laikrodis su atkūrimo vedliu skirtas bėgiojimui

  •   Laikrodis su jutiminiu ekranu ir GPS sistema, turintis aukštos rezoliucijos monitorių, kuris parodo kelią, vietą ir širdies ritmą
  •   Apskaičiuoja laiką, per kurį atgaunamas normalus ritmas, ir maksimalų VO2, naudojant informaciją apie širdies ritmą
  •   HRM-Run monitorius suteikia informacijos apie žingsnių ritmą, sąlyčio su žeme ir vertikalių virpesių momentus
  •  Susijusios priemonės: automatiniai Garmin Connect atnaujinimai, tiesioginis buvimo vietos nusakymas, socialinė terpė informacijos dalinimuisi
  •  Suderinamas su nemokamais treniruočių planais iš Garmin Connect

   

  Šis laikrodis gali būti laikomas antru pagal svarbumą faktorių treniruojantis ir turint savo asmeninį trenerį. Forerunner 620 turi vedlį, kuris nurodo laiką, per kurį atgaunamas normalus ritmas, greitą bėgimą fiksuojantį įtaisą ir maksimalų VO2 skaičiuotuvą tam, kad treniruotės būtų dar naudingesnės. Naudojamas kartu su HRM-Run monitoriumi, Forerunner 620 suteikia Jums informacijos apie bėgimą ir nurodo Jūsų žingsnių ritmą, sąlyčio su žeme ir vertikalių virpesių momentus. Treniravimuisi namuose galite naudotis įmontuotu pagreitį nurodančiu prietaisu, tad Jums nereikia atskiros įrangos.

                                             
  Jis žino
  Jūsų galimybes

  Forerunner 620 gali apskaičiuoti Jūsų maksimalų VO2, Jūsų sunaudojamas maksimalias deguonies sąnaudas. Žinodami savo VO2 galėsite apskaičiuoti savo fizinę būklę ir gerinti treniruotes. Naudojamas kartu su širdies ritmo monitoriumi, Forerunner 620 parodo informaciją, įskaitant ir Jūsų bėgimo greitį, širdies dūžius per minutę ir širdies pakitimus, kuriems įtakos turi VO2. Prietaisas nurodo maksimalų deguonies kiekį, kurį Jūs sunaudojate per minutę, o taip pat ir deguonies kiekį atskirai kiekvienam kilogramui.

  Laikrodyje esantis spalvų matuoklis palygina Jūsų VO2 informaciją su kitų, tos pačios amžiaus grupės asmenų, informacija. Paremtas Jūsų maksimaliais VO2 apskaičiavimais, Forerunner 620 gali nuspėti Jūsų sekančių treniruočių laiką. Tai gali padėti Jums suplanuoti savo laiką, žinant, jog Jūs užbaigėte sėkmingą treniruotę.

  Poilsio ar sporto diena

  Kartu su Forerunner 620 Jums daugiau nebereikės spėlioti, kiek laiko prireiks poilsiui iki kitos treniruotės. Šis prietaisas žino Jūsų fiziologiją, paremtą Jūsų širdies ritmo duomenimis, todėl iš karto parodo, kiek laiko Jums reikia pailsėti, kol būsite pasirengęs kitai sunkiai bėgimo treniruotei.

  Įmontuotas HRM-Run, leidžia Forerunner 620 patikrinti Jūsų būseną bet kokiu momentu ir numatyti laiką, kurio Jums prireiks atgauti normalią būseną po treniruotės, vos po kelių pirmųjų bėgimo minučių. Kai baigsite savo bėgimą, iš karto gausite informaciją, nurodančią tinkamiausią laiką kitai treniruotei. Laikrodyje esantį spalvų matuoklį suprasite labai greitai – žalia spalva reiškia, kad jau esate pasirengęs kitam bėgimui. Kai laikrodis rodo raudoną spalvą ir daugiau nei tris poilsio dienas, kurias neturėtumėte treniruotis, Jūs galite pasimėgauti laisva diena arba tiesiog pabėgioti lengva ristele, per daug neišvargindami savo organizmo.

  Sekite savo ritmą

  Forerunner 620 yra pirmasis GPS tipo laikrodis, suteikiantis informaciją apie Jūsų bėgimą, pateikdamas įvairaus tipo duomenis. Naudojamas kartu su HRM-Run monitoriumi, Forerunner 620 suteikia informacijos apie žingsnių ritmą, sąlyčio su žeme ir vertikalių virpesių momentus. Šie duomenys yra vadinami bėgimo dinamika ir būtent jie turi įtakos Jūsų bėgimui.

  HRM-Run monitorius turi prietaisą, kuris matuoja Jūsų torso judesius tuo metu, kai bėgate. Ritmas – tai žingsnių skaičius, kurį Jūs padarote per minutę, kartu sudėjus kairiosios ir dešiniosios kojos judesius. Vertikalus virpesių momentas – tai pašokimo laipsnis bėgimo metu, skaičiuojamas centimetrais. Sąlyčio su žeme momentas – tai laiko kiekis, kurio prireikia Jūsų kojai pasiekti žemę kiekvieno bėgimo žingsnio metu, skaičiuojamas mili-sekundėmis. Spalvų matuoklis leidžia palyginti Jūsų ir kitų asmenų bėgimo rezultatus.

  Būkite visada prisijungę

  Forerunner 620 leidžia Jums siųsti informaciją radijo bangomis į Garmin Connect. Taip pat įmanoma visą informaciją perkelti per Garmin Connect Mobile app į Jūsų išmanųjį telefoną. Jūs galite sudaryti vieną arba daugiau Wi-Fi saitviečių ir Forerunner 620 automatiškai sinchronizuos Garmin Connect.

  Šis prietaisas taip pat turi tiesioginį vietos nustatymą, kuris leis Jūsų draugams ir fanams sekti Jus ir matyti Jūsų būseną bet kuriuo bėgimo momentu. Sujunkite savo telefoną su Forerunner 620 tam, kad galėtumėte naudotis LiveTrack. Taip pat galite dalintis savo pasiekimais, pateikdami juos per socialinę medią, naudodamiesi Garmin Connect Mobile priedu. Be to, Forerunner 620 yra suderinamas su nemokamais treniruočių planais Garmin Connect. Reguliariai sujungdami savo laikrodį su Garmin Connect, Jūs taip pat galėsite naudotis spartesniu GPS, nes atnaujinimai bus siunčiami į Jūsų prietaisą automatiškai.

       

 • Atsiliepimai (0)
  Pridėti atsiliepimą