Sportinis laikrodis Garmin Forerunner 610 bundle

336.00

 • Aprašymas

  Patogesnis valdymas

  Forerunner 610 suteikia jums keletą būdų, kaip patogiai pasiekti treniruotės duomenis. Trumpi paspaudimai ar braukimai ekrane leis greitai pasiekti nustatymus, peržiūrėti paskutinius treniruočių bei kitokius duomenis. Greitas bakstelėjimas ekrane yra viskas, ko reikia pereiti į kitą treniruotės puslapį, kad galėtumėte pamatyti daugiau duomenų. Forerunner 610 jautrus lietimui ekranas yra ne tik funkcionalus bet ir tvirtas. Forerunner 610 ekranas atsparus lietui, prakaitui bei purslams, tačiau jis pakankamai jautrus, kad jūs galite dirbti su pirštinėmis.

  Lyderis savo klasėje

  Forerunner 610 suteikia tikslų atstumą, greitį, GPS poziciją, širdies ritmą, sunaudojamas kalorijas ir dar daugiau. Jis gali nukreipti jus atgal iki pradinio taško, ir netgi suteikti jums laisvę tyrinėti naujus maršrutus ir visada rasti savo kelią atgal.

  Papildomos galimybės

  Treniruočių įrankiai, tokie kaip „Virtual Racer“ gali paversti treniruotes į virtualią dvikovą. Ši galimybė leidžia nusiųsti geriausius treniruočių rezultatus į Garmin Connect tarnybinę stotį ir vėliau bandyti pagerinti rezultatus su savo ar kitų vartotojų atsiųstais duomenimis. Virtual Racer sudaro įvairios greičio ir realaus laiko sąlygos, todėl tikrai treniruodamiesi jausite tikrą priešininką. Arba naudokite Virtual Partner® funkciją, nustatykite norimą tempą ir pamatykite, kaip jūs tobulėjate. Forerunner 610 taip pat siūlo vibracijos perspėjimus, kuriuos galite susieti su laiku, atstumu, kalorijų panaudojimą, širdies ritmu ar tempu. Taigi, kai jūs pasieksite savo tikslus, jūs pajusite švelnią vibraciją.

  Treniruočių efektas

  Atėjo laikas sportiniam laikrodžiui, kuris gali paversti treniruotes protingesnėmis, o ne sunkesnėmis, ir 610 gali tai padaryti. Tai pirmasis sportinis laikrodis su treniruočių efektų galimybėmis nuo Firstbeat. Jūsų mokymai poveikis yra apskaičiuojamas remiantis jūsų vartotojo profiliu, širdies ritmu bei veiklos sudėtingumo. Forerunner 610 taip pat siūlo pritaikomas širdies ritmo zonas, įspėjimus ir širdies darbo analizę pagal kalorijų sunaudojimą.

  Saugokite, analizuokite ir dalinkitės

  Kai jūsų treniruotė baigta, Forerunner 610 dirba toliau. Jis belaidžiu ryšiu perduoda treniruotės duomenis į Garmin Connect kai priartėjate prie savo kompiuterio, todėl jūs galite tęsti treniruotes toliau, ir peržvelgti rezultatus vėliau kai turėsite laiko. Belaidis susijungimas naudoja ANT+™ belaidę technologiją ir USB imtuvą, kuris būna komplekte. Jokių laidų, jokio rankinio prisijungimo, jokio vargo. Prisijungę prie Garmin Connect jūs matysite savo aktyvumą ir žemėlapyje, pagal treniruotes, o taip pat ir kitų vartotojų rezultatus. Garmin Connect suderinamas su Mac® ir Windows® sistemomis.

  Stebėkite savo sveikatą

  Jūs taip pat galite stebėti savo svorį, kūno riebalus, kūno vandens ir kitus 6 matavimus, jei naudositės papildomu Tanita BC-1000 prietaisu. Rodmenys yra saugomi Forerunner 610, ir automatiškai siunčiami įGarmin Connect kai priartėsite prie savo kompiuterio.

 • Atsiliepimai (0)
  Pridėti atsiliepimą