Sportinis laikrodis Garmin Forerunner 410

245.00

 • Aprašymas

  Forerunner 410 GPS su HRM sensoriumi

  Forerunner 410 tai naujoviškas ir stilingas GPS imtuvas skirtas tiems, kurie mėgsta aktyvų sportą ir poilsį. Forerunner 410 komplete yra širdies darbo matavimo įrenginys (HRM sensorius).
  Šis patogus ir kompaktiškas, ant rankos nešiojamas prietaisas turi patogų ekraną bei integruotą GPS imtuvą, kuris teiks Jums tikslias judėjimo greičio, atstumo bei tempo reikšmes. Šis lengvas treniruočių įrankis padės sekant treniruočių laiką bei tvarkaraštį.
  Darbas su Forerunner 410 bus ne toks nuobodus, nes jame rasite naują sprendimą – Virtual Partner™. Tai virtualus Jūsų pagalbininkas sportuojant, kuris padės palaikyti treniruočių tempą bei puikiai atskleis kasdieninius Jūsų pasiekimus. Rezultatus visada galima nukrauti iš GPS aparato ir patogiai analizuoti su Garmin Training Center™ programine įranga. Tai atlikti padės belaidė ANT+Sport™ technologija, kuri automatiškai persiūs jūsų treniruotės rezultatus į asmeninį kompiuterį, kai tik priartėsite prie imtuvo, prijungto prie Jūsų kompiuterio. Taip pat ši belaidė technologija padės greitai apsikeisti rezultatais su draugais, turinčiais tokį patį prietaisą.
  Komplektacijoje yra širdies ritmo jutiklis (HRM).
 • Atsiliepimai (0)
  Pridėti atsiliepimą