Sportinis laikrodis Garmin Forerunner 310XT

202.00

 • Aprašymas

  Forerunner 310XT tai naujoviškas ir stilingas virtualus treneris skirtas tiems, kurie mėgsta aktyvų sportą ir poilsį. Šis treniruoklis visiškai nebijo vandens ir gali būti panardintas net į 50 metrų gylį.. Treniruoklis gali suteikti informaciją apie judėjimo greitį, atstumą bei tempą. Visus surinktus duomenis galima perkelti į kompiuterį. Forerunner 310XT baterija leidžia treniruokliui dirbti net iki 20 valandų.

  Plonas korpusas ir lankstus, minkštas dirželis leidžia šį treniruoklį naudoti bet kokiomis sąlygomis.

  Šis patogus ir kompaktiškas, ant rankos nešiojamas prietaisas turi patogų ekraną bei integruotą GPS imtuvą, kuris teiks Jums tikslias judėjimo greičio, atstumo bei tempo reikšmes. Šis lengvas treniruočių įrankis padės sekant treniruočių laiką bei tvarkaraštį.
  Rezultatus visada galima nukrauti iš GPS aparato ir patogiai analizuoti su Garmin Training Center™ programine įranga. Tai atlikti padės belaidė ANT+Sport™ technologija, kuri automatiškai persiūs jūsų treniruotės rezultatus į asmeninį kompiuterį, kai tik priartėsite prie imtuvo, prijungto prie Jūsų kompiuterio. Taip pat ši belaidė technologija padės greitai apsikeisti rezultatais su draugais, turinčiais tokį patį prietaisą.
 • Atsiliepimai (0)
  Pridėti atsiliepimą