Sportinis laikrodis Garmin Forerunner 220

231.00

 • Aprašymas

  Spalvingas laikrodis bėgimui su įvairiomis funkcijomis

  •   GPS valdomas laikrodis, su aukštos rezoliucijos spalvotu monitoriumi
  •   Nustatantis atstumą ir vietą
  •   Nurodantis asmeninius rekordus
  •   Susijusios priemonės: automatiniai Garmin Connect atnaujinimai, tiesioginis buvimo vietos nusakymas, socialinė terpė informacijos dalinimuisi
  •   Suderinamas su nemokamais treniruočių planais iš Garmin Connect

   

  Visai kaip treneris Forerunner 220 suteikia motyvuojančius atsiliepimus, kurių Jums gali prireikti treniruojantis. Jūs netgi galite gauti padrąsinančius atsiliepimus iš draugų ar fanų ir už visa tai būti dėkingi Forerunner 220 ir jame įtaisytoms priemonėms, tokioms kaip tiesioginės buvimo vietos nusakymas, socialinės terpės informacijos dalinimasis per Garmin Connect Mobile.

   Treneris kiekviename laikrodyje

  Forerunner 220 užfiksuoja visą būtiniausią bėgimo informaciją, įskaitant ir atstumą, vietą bei širdies ritmą. Visa tai lyg asmeninio trenerio, kuris suteikia nuolatinius atsiliepimus ir fiksuoja Jūsų duomenis tam, kad galėtumėte ramiai mėgautis bėgimu, buvimas šalia. Ne gana to, kad šis laikrodis yra valdomas GPS sistema tam, kad nustatytų tikslią Jūsų buvimo vietą ir atstumą, jis taip pat turi įmontuotą mechanizmą, padedantį nustatyti greitį. Taigi Jūs matote visą reikiamą atstumo ir vietos informaciją net jeigu bėgate bėgimo takeliu ir Jums nereikia įsigyti papildomos įrangos tam padaryti. Greičio mechanizmas veikia net ir tuomet, kai negalima naudotis GPS, pavyzdžiui bėgant pro tunelį. Šis laikrodis suderinamas su nemokamais treniruočių planais iš Garmin Connect, kuriuos Jūs galite persiųsti tiesiai į savo laikrodį nedelsiant nė akimirkos.

   Lengvai naudojamas

  Forerunner 220 turi aukštos rezoliucijos spalvotą monitorių, kuris leis Jums suprasti informaciją vos žvilgtelėjus į laikrodį.

   Papildomos programos treniravimuisi

  Su Forerunner 220 galite stebėti savo širdies ritmo pokyčius, vietos ir bėgimo/ėjimo intervalus, kurie padės lengvai treniruotis. Forerunner 220 turi įmontuotus vibracijos ir garsinius signalus, kuriuos galite naudoti abu iš karto arba pasirinkti vieną iš jų. Kai Jūsų treniruotė baigta ir visa informacija išsaugota laikrodžio istorijoje, turite galimybę peržiūrėti ir įvertinti savo bėgimo rezultatus. Šis laikrodis fiksuoja Jūsų asmeninius rekordus, kuriuos pagerinate bėgimo metu (pavyzdžiui Jūsų greičiausiai nubėgtą kilometrą, 5 kilometrus, 10 kilometrų, pusę arba visą maratoną arba patį ilgiausią nubėgtą atstumą).

   Prijungimo galimybės

  Forerunner 220 automatiškai perkelia visą informaciją į Garmin Connect, net jeigu neturite galimybės naudotis kompiuteriu. Įsigykite nemokamą Garmin Connect Mobile priedą, suderinamą su Jūsų išmaniuoju telefonu, ir mėgaukitės papildomomis galimybėmis. Tuomet, kai išsaugosite savo baigto bėgimo informaciją, ji bus automatiškai perkelta į Garmin Connect vos tik susiejus jį su telefonu.

  Šis prietaisas taip pat turi tiesioginį vietos nustatymą, kuris leis Jūsų draugams ir fanams sekti Jus ir matyti Jūsų būseną bet kuriuo bėgimo momentu. Sujunkite savo telefoną su Forerunner 220 tam, kad galėtumėte naudotis LiveTrack. Taip pat galite dalintis savo pasiekimais, pateikdami juos per socialinę medią, naudodamiesi Garmin Connect Mobile priedu. Be to, Forerunner 220 yra suderinamas su nemokamais treniruočių planais Garmin Connect. Reguliariai sujungdami savo laikrodį su Garmin Connect, Jūs taip pat galėsite naudotis spartesniu GPS, nes atnaujinimai bus siunčiami į Jūsų prietaisą automatiškai.

 • Atsiliepimai (0)
  Pridėti atsiliepimą