• oregon600_LT_1
 • oregon600_LT_3
 • oregon600_LT_4
 • oregon600_LT_5
 • oregon600_LT_6

Nešiojamasis GPS navigatorius Garmin Oregon 600

289.00318.00

 • Aprašymas
  • * 3″ colių liečiamasis ekranas su dviguba orentacija – puikiai įskaitomas net ir atsukus tiesiai į saulę
  • * 3 ašių kompasas su akselerometru ir barometrinio aukščiamačio jutikliu
  • * Pasaulio bazinis žemėlapis su šešėliniu reljefu
  • * Dvigubos baterijos sistema – 2 x AA tipo baterijos arba pasirinktinai įkraunamu vidiniu NiMH elemntu

  Pasiimkite šį navigatorių į žygį, į medžioklę arba plaukiodami. Modelis Oregon 600 turi integruotą spalvotą ir lietimui jautrų ekraną su dviguba orientacija, palaikomi įvairiausi sausumos žemėlapiai, jūrlapiai bei kita (pvz. palydovinės BirdsEye™ Satellite Imagery nuotraukos). Oregon 600 prietaisas turi visas pagrindines aktyvaus poilsio funkcijas, tokias kaip 3-ašių kompasas su nuokrypio kompensavimu ir barometrinis aukštimatis. Taip pat galite papildomai įsigyti automobilinį laikiklį bei City Navigator NT® žemėlapius, tam kad prietaisas parodytų navigacijos patarimus keliuose nuo posūkio iki posūkio.

  Gaukite kokybišką vaizdą

  Navigatorius Oregon 600 turi spalvotą, didelės raiškos, lietimui jautrų ekraną, kuris užtikrina nepriekaištingą vaizdą net prie tiesioginių saulės spindulių. Paprastas valdymas duoda pilną laisvę poilsiaujant, kuriam skirsite daugiau laiko negu ieškant informacijos. Patvarus ir vandens nepraleidžiantis navigatorius Oregon 600 nebijo smūgių, purvo ir vandens. Šis prietaisas visur jaučiasi kaip namie, nesvarbu kur jį benaudotumėte – jachtoje, keturratyje arba iškylaujant.

  Naudokite bet kur

  Daugybė tvirtinimo elementų leidžia Oregon 600 naudoti keturačiuose, dviračiuose, kateriuose, automobiliuose, o taip pat kaip asmeninį navigatorių. Kartu su automobiliniu laikikliu ir City Navigator NT® žemėlapiu, prietaisas duos navigacijos patarimus nuo posūkio iki posūkio balsu. Taip pat galite pasirinkti patvarų laikiklį keturračiui arba motociklui. Kur be nusprestumėte naudoti Oregon 600 – mes galime pasiūlyti patvarų laikiklį bei žemėlapius.

  Žemėlapiai

  microSD™ kortelės lizdas bei 1.5 Gb vidinė atmintis leidžia Jums panaudoti įvairius kartografijos tipus: topografiniai žemėlapiai kelionėms pėsčiomis, jau įkrautos BlueChart® g2 kortelės jūrose bei ežeruose arba City Navigator NT® skaičiuoti maršrutams keliuose. Oregon 600 taip pat palaiko BirdsEye™ palydovinius žemėlapius (už papildomą mokestį). Jūs galite užkrauti palydovines nuotraukas ir integruoti jas su žemėlapiais.

  Belaidis apsikeitimas duomenimis

  Oregon 600 modelis leidžia keistis kelio taškais, pėdsakais, maršrutais ir slėptuvėmis su kitais suderinamais Garmin GPS navigatoriais. Tokiu būdu, Jūsų draugai taip pat galės pasinaudoti Jūsų mėgiamos kelionės maršrutu arba slėptuve – tiesiog spauskite „Send“ (nusiųsti) norėdami perduoti duomenis į suderinamus prietaisus.

  Pozicijos skaičiavimas

  Efektyvaus GPS imtuvo su Waas/Egnos/Glonass funkcija ir HotFix® palydovų padėties prognozavimo technologijos dėka Oregon 600 greitai ir tiksliai nustato jūsų poziciją ir palaiko patikimą ryšį miško arba kalnuotoje vietovėje.

  Naujos galimybės

  Modelis Oregon 600 turi integruotą 3-jų ašių elektroninį kompasą su nuokrypio kompensacija, kuris rodo tikslią kryptį netgi tada, kada Jūs stovite vietoje arba laikote prietaisą ne horizontaliai. Barometrinis aukštimatis seka slėgio pokyčius ir nustato tikslų aukštį. Taip pat aukščio suvestinėje rasite slėgio pokyčių grafiką pagal laiką, kad galėtumėte sekti oro pokyčius.

 • Atsiliepimai (0)
  Pridėti atsiliepimą