• nuvi2497_LT_1
 • nuvi2497_LT_3
 • nuvi2457_LT_4
 • nuvi2457_LT_5

Automobilinis GPS navigatorius Garmin nüvi 2497

173.00202.00

 • Aprašymas

  Ryškus ekranas

  nüvi 2497 turi 4.3 colių ekraną su dviguba orientacija, kuri leidžia naudotis navigacija tiek horizontaliai, tiek vertikaliai.

  Detalizuoti žemėlapiai

  nüvi 2497 pristatomas su detalizuotais Europos žemėlapiais. Jūsų maršrutas bus atkurtas su naujausiais žemėlapiais, lankytinais objektais ir naujausia navigacijos informacija.

  Su tiek daug informacijos, nüvi 2497 navigacija labai lengvai padeda surasti norimą adresą ir milijonus lankytinų objektų, tokių kaip verslo įstaigos, restoranai, parduotuves ir kt. nüvi 2497 pristatomas su lankytinais objektais (points of interest), todėl nėra tikslo įvedinėti adresą. Tereikia pasirinkti vieną (arba kelis) objektą (-us) ir  telieka sekti navigacijos nurodymus. Taip pat yra galimybė pridėti lankytinus objektus pačiam.

  Garmin Real Directions™ su Garmin Real Voice™

  nüvi 2497LM per naują apibūdina „pasakomus kas posūkį nurodymus“  su „Garmin Real Directions“ Jūs jausitės taip, lyg jums draugas sako kur važiuoti. „Garmin Real Voice“ yra naujai sukurta kalbos technologija, kuri skamba kur kas natūraliau, draugiškiau. „Garmin Real Directions“ ir „Garmin Real Voice“ galite rasti tik Garmin navigacijų linijoj.

  Bluetooth palaikymas

  Savo navigaciją galite prijungti prie kito įrenginio, tokio kaip išmanusis telefonas. Taip galėsite naudotis navigacijos laisvų rankų funkcija. Laikydami telefoną kišenėje Jūs vistiek galėsit atsiliept ar paskambint telefonu, niekad neatitraukdami akių nuo kelio, o rankų nuo vairo.

  „Smartphone Link“ palaikymas

  „Smartphone Link“ yra nemokama programa, kuri prijungia Jūsų nüvi 2497  prie iPhone ar Android telefono. Tai leidžia lengviau dalintis informacija, tokia kaip kur esate pasistatę mašiną, kur važiuojate ir pan.

  „Smartphone Link“ taip pat leidžia prisijungti prie „Garmin Live Services“, naudinga informacija apie orą ar eismą realiu laiku. „Garmin Live Services“ yra visiškai nemokama.

  Išsamūs nurodymai, kuriuos matom ir girdim

  „Active Lane Guidance“ su nurodymais balsu, paruošia jus išvažiuoti iš sankryžos su pasitikėjimu. Jums priartėjus, ekrane animuotos ir ryškios linijos Jums parodys, kurią juostą jums reikia užimti, taip pat jums padės draugiškas balsas. „Birds eye“ funkcija leis jums žiūrėti į sankryžą iš viršaus. „photoReal“ funkcija leis jums matyti realistiškai atkurtas sankryžas, kartu su aplinkiniu kraštovaizdžiu. nüvi 2497 taip pat atkuria kelio ženklus.

  Daugiau informacijos akimirksniu

  nüvi 2497  žemėlapį rodo nuolat, o kita informacija atsiranda šone. Norint daugiau informacijos, tiesiog reikia paliesti ekraną. Navigacija Jums visada praneš apie netoliese esančias kolonėles, restoranus, poilsiavietes.

  nüvi 2497  rodo greičio ribojimus, Jūsų esamą greitį ir tikslų atvykimo laiką. Navigacija praneš apie zonas, kuriose yra mokyklos, tam, kad žinotume ko tikėtis aplinkoje.

 • Atsiliepimai (0)
  Pridėti atsiliepimą